Kūno meilės protokolas

Kovojate su neigiamomis mintimis apie savo kūną? Jūs tikrai nesate viena.
Vos tik pajaučiate, jog negatyvios emocijos perima viršų, padarykite štai ką: pabandykite jogos nugaros ir kojų tempimo arba vaiko pozą, kuri iškart apramins. Kodėl? Būtinai turite ką nors daryti, kad nukreiptumėte savo mintis.  Atsikelkite ir eikite pasivaikštioti arba atsiverskite užrašų knygutę/dėkingumo žurnalą, parašykite kas jus daro laiminga ir už ką esate dėkinga.  Tuo metu yra būtina ištrūkti iš savo galvos kaip galima greičiau!

Su tokiomis mintimis negalima kovoti drastiškai ir piktai. Būkite sau maloni. Susipažinkite su tomis mintimis, pasistenkite jas suprasti. Iš kur jos atsirado? Galbūt yra kažkas kas vis paskatina jų atsiradimą? Prisiminkite, jog tikrai normalu kartais turėti keletą neigiamų minčių, tačiau stenkitės jas priimti maloniai ir supratingai.

Kai jaučiatės blogai, venkite žiūrėti savo nuotraukas arba tuo metu fotografuotis. 
Užrašykite 3 kūno dalis, kurios jums labiausiai patinka ir už kurias esate dėkinga. Tai gali būti taip paprasta, kaip būti dėkingam už savo akis, nes jos padeda jums matyti!

Padėkite savo telefoną kuo toliau nuo savęs. Svarbiausia – uždarykite visas socialinių medijų paskyras. Jei negalite to padaryti, tuomet nedelsdama paspauskite ,,unfollow” paskyroms/žmonėms, su kuriais save lyginate.

Paklauskite savęs: su kuo aš lyginu savo kūną? Kodėl? Ar tas palyginimas yra sąžiningas?  Tikriausiai, kad ne. Jūs save baudžiate lygindama savo kūną su Instagram super modeliais ir specialių kampų specialaus apšvietimo žvaigždžių fotografijomis. Prašau, dabar ir visam laikui, atsisveikinkite su šiais palyginimais. Žinokite tai – tobulybė neegzistuoja. Mes turim nustoti jos siekti. Pradėkime būti dėkingi už tai, ką turime.

Dėkingumas, kurį pajausite suteiks sveikatos ir stiprybės ne tik jūsų kūnui, bet ir mintims.

Dabar – giliai įkvėpkite ir pasakyke ,,aš paleidžiu” – pajauskite, kaip neigiamos mintys jus palieka.

Teksto autorius: Salomita Nutrition
Instagram: Salomita Nutrition

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s