Missfit.lt pristato naują iššūkį ,,Maistas – Vaistas“

Du pirmieji iššūkiai praėjo puikiai – dalyvės patenkintos rezultatais, naujomis pažintimis ir smagiai praleistu laiku LIVE video vaizdelių bei treniruočių metu. Gavus daugiau prašymų, grįžtu su trečiu iššūkiu – ,,Maistas – Vaistas‘‘.

Veganiška augalinė dieta – moksliškai įrodyta, yra sveikiausia dieta pasaulyje (Florencijos universiteto Italijoje mokslininkai ištyrė, jog veganai rečiausiai suserga širdies ligomis, vėžiu). Istorijos apie žmones, išsigydžiusius diabetą, širdies ligas, alergijas ir bėrimus bei infekcijas be jokių medicininių prieparatų atrodytų neįtikėtinos, jei tai nebūtų tikra. Geriausias vaistas nuo visų ligų – visiems žinoma, yra mityba. Tiesa, tik natūralia, augaline mityba mes galėsime pajausti geriausius rezultatus.

Juk išsikelti sau iššūkius, juos įveikti ir papildomai pasiimti daugiau informacijos, puikesnę vidinę bei išorinę savijautas – yra nuostabu. Nedelskite ir prisijunkite prie dar vieno Missfit.lt organizuojamo iššūkio – ,, Maistas – Vaistas‘‘.apple.png

Iššūkio metu:

  •  Sudarysiu makroelementais praturtintą augalinį mitybos planą (atsižvelgiant į alergijas ar siekį- svorio metimą ir pan);
  • Kas savaitę darysimės LIVE video, atsakysiu į jūsų rūpimus klausimus (nespėję peržiūrėti video galės tai padaryti vėliau – jis lisk slaptoje grupėje)
  •  Gausi prieigą prie naudingiausios informacijos PDF faile bei slaptoje iššūkio grupėje Facebook’e;
  • Rinksime tris laimėtojus, kuriems atiteks 40 eurų vertės MYPROTEIN čekiai;
  •  Dalinsiuosi asmenine patirtimi, klydimais mityboje ir baime dėl mitybos, bendros kūno išvaizdos;
  • Dalinsiuosi video vaizdelių, filmų, gardžiausiais veganiškais receptais;
  • Dalinsiu patarimus sporto klausimais ( Esu kvalifikuota asmeninė trenerė, dirbanti su klientais gyvai bei internetu);
  • Iššūkio laikysitės su bendraminčių kompanija;

Susidraugausit, susipažinsit ir pasieksit geriausios savijautos, kokią tik esat turėję;
Ar tu nori pakeisti mitybą ir mažiau investuoti į vaistus? Ar nori jaustis geriau, sumažinti alergijos maistui poveikį, bėrimus, nemigą bei nuovargį? Tau rūpi planetos gerovė, gyvūnų gyvybė ir svarba? Nori pasiekti puikių sportinių rezultatų, turėti daug energijos? Nori niekada nesilaikyti dietų, nejausti kaltės jausmo dėl maisto ir sumažinti arba visiškai atsikratyti depresijos? Mėgsti iššūkius ir manai, kad pabandyti atsisakyti mėsos, kiaušinių bei pieno produktų dėl sveikatos ir aplinkos gerovės sumetimų tavęs negąsdintų? Tapai veganu, bet pritrūksti idėjų sveikai mitybai? broccoli.png

NEDELSK JUNGTIS ir užsirezervuoti vietą projekte. Dalyvių skaičius ribotas tam, kad kiekvienam iš jūsų galėčiau skirti reikiamo dėmesio ir bendrauti asmeniškai ar bendrai jums rūpimais klausimais.

Kaina: £35  Mokėjimo būdai – UK, LT sąskaitos ar PayPal.

Pradžia: Balandžio 7d. iki Gegužės 5d.

 

Pagrindinis iššūkiuo rėmėjas: Myprotein įteiks tris pagrindinius prizus – 40 eurų dovanų čekius trims dalyviams, kuriuos, kaip ir visų iššūkių metu, rinksime gale projekto, LIVE video metu.

myprotein-mainlogo

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s