Projektas ,,Aukso viduriukas“

Laikaisi dietos, bet nori valgyti daugiau nepriaugant papildomo svorio?
Nori susitvarkyti medžiagų apykaitą?
Valgai mažai, bet rezultatai nedžiugina?
O gal tiesiog nori išlaikyti esamas formas?
Pavargai nuo nerimo, streso bei nemigos?

Projektas ,,Aukso viduriukas“ – pradėjusiems, mėgėjams ir  sveiko gyvenimo būdo propoguotojams bei profesionaliems sportininkams. Projektas TAU!

Visi mėgstam skaniai pavalgyti. Skaniai pavalgyti ir puikiai jaustis. Visi norim tobulų kūno linijų. Visi norim būti stiprūs. Visi be išimties norime mylėti save ir džiaugtis kasdienybe visu šimtu procentų!

Sako ,, Jei susitvarkai su savo mityba, gali susitvarkyti ir su gyvenimu‘‘. Vis dar nesėkmingai bandai atrasti balansą? Kartais atrodytų nereikšmingi dalykai gali labai pakišti koją. Nori valgyti daugiau, būti stiprus ir nebesukti galvos dėl dietų ar amžino noro tobulinti kūno linijas? Mielai pasidalinsiu su Tavimi visomis paslaptimis! Edukacinis, pažintinis, tobulėjimo projektas – ,,Aukso viduriukas“.

Karolina.Final.Edit.002 (1 of 232)
– Karolina Germanavičiūtė, kvalifikuota asmeninė trenerė, projekto Missfit.lt įkūrėja, bikini fitneso varžybų dalyvė – sveiko gyvenimo būdo entuziastė, knygų autorė. Pažinti save, tobulėti, progresuoti, klysti ir vėl bandyti – tai mano gyvenimo variklis. Noriu pasidalinti savo žiniomis, motyvuoti Tave ir padėti suprasti, jog MŪSŲ galimybėms ribų nėra.

Kartu iš arčiau pažinsime sveiką gyvenseną ir sportą – projekto metu mokinsimės naujų, gerų įpročių, padėsiančių turėti tobulas linijas ir jomis džiaugtis ne laikinai – o visada.

Po sėkmingai įvykusio ir dešimtis nereikalingų kilogramų atsisakyti dalyviams padėjusio projekto ,,Missfit iššūkis‘‘ grįžtu su dar puikesne naujiena – projektu ,,Aukso viduriukas‘‘.

Missfit aukso viduriukas.png

Projekto tikslas:

  • Susitvarkyti medžiagų apykaitą ir išsikelti energijai reikalingų kalorijų skaičių – galėti daugiau valgyti;
  • Sveikos mitybos pažinimas ir skirtingų, individualiai tinkančių dietų pritaikymas siekiui, gyvensenai – atrandant balansą ir daugiau niekada savęs nevaržant;
  • Treniruočių ir papildų nauda/svarba – trumpų, bet efektyvių treniruočių pritaikymas;
  • Bendras sveikos gyvensenos bei sporto žinių pritaikymas, suvokimas;
  • Vidinės gerovės puoselėjimas – dvasinis tobulėjimas, meditacija.

Projekto vykdymas:
1. Dalyviai gauna elektroninius žurnalus, treniruočių bei preliuminarius valgiaraščio planus;
2. Vykdomos keturios LIVE pamokos, kuriose bus pasakojama apie:
Kalorijas bei naudingąsias medžiagas, jų skaičiavimą ir svarbą;
Skirtingas, profesionalių sportininkų pritaikytas ir išbandytas dietas;
Metabolizmą greitinančias treniruotes, fizinio aktyvumo svarbą, būdus kaip tame progresuoti;
Meditaciją, vidinį gerbūvį.
3. Vykdomos keturios 30min LIVE rytinės treniruotės
4. Mokomės meditacijos pagrindų

Rezultatai:

  • Išmokus pagrindus ir pritaikius sau tinkamiausią dietą susitvarkom, išsikeliam metabolizmą – valgom daugiau ir pamirštame alinančius dietinius rėmus;
  • Padidinę/sumažinę fizinį aktyvumą geriname širdies bei kvėpavimo takų veiklą, progresuojame, tvirtėjame bei geriname ištvermę;
  • Sumažinę stresą puoselėjame save iš vidaus,  išmokstame medituoti. Pagerinam vidinę savijautą, bendrą gyvenimo kokybę – tampam labiau organizuoti, ramesni;
  • Atradę ,,Aukso viduriuką“ ir jį pritaikę – pamirštame standartus ir tampame drąsesni, labiau savimi pasitikintys, veiklesni ir be vargo gyvendiname visus tikslus!

KADA?
Pradžia rugpjūčio 25 – rugsėjo 22d. Pamokas ir treniruotes pabaigus rugsėjo 17 d, skirsiu papildomą savaitę konsultacijoms grupėje (iki rugsėjo 22 dienos).

KIEK KAINUOJA?
Projekto nario mokestis visam keturių savaičių laikotarpiui: 60 svarų/eurų.

KAIP MOKĖTI?
Dalyvio mokestis gali būti atliktas į lietuvišką ar anglišką banko sąskaitas, o taip pat ir per PayPal. Dėl mokėjimo susisiekti per Missfit.lt puslapį Facebook’e.

PAPILDOMA INFORMACIJA
LIVE video pamokų ir treniruočių laikas bus paskelbtas projekto pradžios išvakarėse FB grupėje ,,Missfit Aukso Viduriukas“. Nedalyvavus pamokoje ją peržiūrėti galėsite jums tinkamu metu – išliks įrašas. Iškilus klausimams – projekto metu konsultuosiu bet kada.

PRIZAI
Pagrindinis projekto rėmėjas Myprotein įsteigė prizus – burtų keliu bus renkami trys nugalėtojai, kuriems atiteks 30 eurų vertės kuponai apsipirkti jų internetinėje sporto bei papildų parduotuvėje!                                                      myprotein-mainlogo

Iki rugpjūčio 25 dienos visi dalyviai turi būti gavę el. žurnalus su preliminariais mitybos planais, treniruotėmis ir pamokų santraukomis. Dėl alergijų prašau informuoti iš anksto tam, kad galėčiau koreguoti mitybos planą.

08.26 – rytinė treniruotė
08.27 – vakarinė pirmoji pamoka

09.02 – rytinė treniruotė
09.03 – vakarinė antroji pamoka

09.09 – rytinė treniruotė
09.10 – vakarinė trečioji pamoka

09.16 – rytinė treniruotė
09.17 – vakarinė ketvirta pamoka

Nekantrauju pradėti dalintis žiniomis bei padėti įgyvendinti savo tikslus, atrasti subalansuotą ir Jums tinkantį ,,Aukso viduriuką“ !

Jūsų – Karolina

1 mintis apie “Projektas ,,Aukso viduriukas“

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s