Ankščiau nekęsdavusi sporto, šiandien Inga Žuolytė tam skiria brangiausią savo laiką

Sportas daugeliui asocijuojasi su kančia, savęs varginimu ar nemaloniu skausmu, tačiau geriau jį pažinus ir pabandžius įsimylėti, abejingų nelieka. Kūno kultūrizmą pamilusi ir sportui atiduosianti didžiąją savo laiko dalį, Inga Žuolytė, dar dabar pamena kaip ankščiau jai būdavo sunku prisiversti nueiti į sporto salę. Kas nutiko pakeitus gyvenimo būdą, kaip sekasi ruoštis varžyboms ir kokias dažniausias sportuojančiųjų klaidas Inga pastebi salėje?

Kokią dalį tavo gyvenime užima sportas?

Turbūt, kad atsakymas ,,didelę” būtų per silpnas. Tai mano hobis, laisvalaikis, darbas ir pragyvenimo šaltinis.

 

Kaip manai, ką šiuo metu veiktum, kuo užsiimtum, jei nesportuotum?

Manau, kad būčiau pasukusi kažkur ties mados kryptimi.

 

Koks yra tavo credo?

Niekada nepasiduok ir būk savo paties motyvacija.

IMG_0737-2

Kokia yra pagrindinė ir dažniausiai pastebima pratimų atlikimo klaida?

Labai dažnai žmonės, o ypač jaunimas, ateina į salę kartoti pratimų, viena akimi matytų internete, ko pasekoje labai stipriai šlubuoja atlikimo technika, o neretas netgi nesupranta ką daro ir apskritai kurią raumenų grupę treniruoja. Dar kuomet buvau budinti salės trenerė ir stebėdavau ką klientai daro salėje, ne kartą, į mano užduotą klausimą : ,, ką čia darote?” teko išgirsti atsakymą ,, nežinau, internete mačiau”.

 

Ar prieš 10 metų save įsivaizduotum tokią, kokia esi dabar?

Tikrai ne. Dar pamenu, kaip prieš šešis metus visiem sakydavau :,,nekenčiu sporto, sportuoju tik tam, kad reikia, kad visai,,pumpuška” nebūčiau”.

 

Kas tau padeda siekti tikslų, nepalūžti?

Pradžioje, kai prieš daugiau nei pora metų ruošiausi pirmoms fitnesso varžyboms, mane motyvavo didžiulis noras, pasitikėjimas savimi ir vidinė motyvacija, o dabar man to nebereikia. Dabar sportuoti tiesiog yra tapę įpročiu. Lygiai taip pat kaip einu į darbą, universitetą, nes reikia, lygiai taip pat einu ir sportuoti. Be to, mano darbo pobūdis tiesiogiai su tuo susijęs taigi kitaip net ir nesirištų, kaip „ trenerė, kuri pati nesportuoja”.

 

„Kilnojant svorius labai pučiasi raumenys“ – ar gali argumentuotai pagrįsti arba paneigti šį dažną merginų posakį?

Visos būtume labai gražios, jeigu jie taip lengvai „pūstusi”. J Kad raumuo augtų reikia daug darbo su svoriais ir daug teisingo maisto. Be disciplinos ir noro juos užauginti – jie kaip šalutinis efektas neužaugs. Apie tai jau yra kalbama gana garsiai, jog merginos neturi tiek vyriško hormono testosterono  ir net prie didelio noro tie raumenys sunkiai auga, todėl svorių kilnojimo baimė yra visiškai nepagrįsta, o juos kilnoti netgi yra būtina. Tai daro mus tik gražesnes.

IMG_0732-1.jpg

Kaip dažnai sau leidi nusidėti mitybos atžvilgiu? Koks būna tavo mėgstamiausias „cheat meal“?

Stengiuosi tai daryti kuo rečiau, bet, nesiruošiant varžyboms savęs stipriai nevaržau, todėl kartais gaunas kaip gaunas.  O mėgstamiausias „meal’as” yra ne visai „cheat” kai jis valgomas saikingai, tačiau kai pradedu nebegaliu sustoti – neatsispiriu riešutams (ypač su medumi) ir grūdėtai varškei.

 

Ar prieš varžybas laikaisi itin griežto grafiko, plano? Kiek laiko prieš varžybas pradedi įtemptai ruoštis?

Taip, tai daro visi sportininkai, besiruošiantys varžyboms. Asmeniškai aš elgiuosi nelabai teisingai ir labais tipriai „užspaudžiu” save iki varžybų likus vos 3 mėnesiams, tačiau to man pakanka pasiruošti, tik būna kur kas sunkiau.

 

Kuri prieš/po/per-varžybinė dalis yra tavo mėgstamiausia?

Kas be ko, kad per. Juk tą dieną būnu padariusi viską, atidavusi visą save ir stoviu ant scenos pilna pasitikėjimo savimi, ne todėl, jog manau, kad esu geriausia iš visų, o todėl, kad esu geriausia sau. Be to visi tie blizgantys bikiniai, makiažas, aukštakulniai, grimas ir tvyrančios emocijos leidžia tą dieną jaustis kaip tikrai princesei.

 

Ar jaudiniesi prieš lipant į sceną?

Žinoma. Nebeliktų prasmės tuo užsiiminėti tą pačią sekundę, kai dingtų sveikas jauduliukas pries užlipant į sceną.

 

Kas yra svarbiausia norint pasiekti, turėti tobulas kūno linijas?

Disciplina, didžiulis noras ir pasitikėjimas savimi.

 

#ingazuolyte #missfit.lt #sveikosgyvensenosdienorastis #bikinifitness

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s