Biotinas – jūsų grožio tarnas

Biotinas – tai bene daugiausiai naudos teikiantis mūsų išoriniam grožiui vitaminas. Jis susideda iš vitaminų B7 bei H. Biotinas padeda tiems, kurie turi problematiškus, silpnus ar lūžinėjančius plaukus, sausą odą, ar silpnus nagus. Visi šie požymiai gali reikšti, kad jums trūksta vitamino B. Natūraliai nedideli kiekiai Biotino randami skirtinguose augaliniuose bei gyvūliniuose produktuose: žirniuose, mielėse, kiaušinio trynyje, šokolade, kukurūzuose, avižinėse kruopose ar šokolade.

Puikiai tarnaujantis jūsų išorei, Biotinas taip pat teigiamai veiks ir virškinimo bei nervų sistemas, gerins širdies ir kraujagyslių veiklą.
Vartojimo būdas:
Norint pamatyti rezultatus, Biotiną patariama gerti ne trumpiau nei  3 mėnesius, po vieną tabletę per dieną valgio metu. Jei vartojant Biotiną pastebėsite išbėrimą – dienos bėgyje išgerkite daugiau skysčių, vandens. Dar vienas svarbus dalykas yra tas, jog Biotino neįmanoma perdozuoti, kadangi jo perteklius būna natūraliai pašalinamas su šlapimu. Organizmas gali pasisavinti jo tiek, kiek jam reikia ir ne daugiau.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s