Lieknėjimo paslaptis, kurią žinojote, bet pamiršote

Nuoširdžiai tikintis savo jėgomis bei sugėbėjimais ir sau iškeliantis vis naujesnius iššūkius žmogus žino – proto galia yra kur kas galingesnis įrankis nei kas ankščiau manė. Jei nuspręsite, kad jūs gebėsite įveikti kliūtis – jūs sugebėsite, na, o jei manysite, kad ne – jūs ir vėl būsite teisus. Savęs nusistatymas, raginimas ir motyvacija yra vienos iš geriausių paskatų gyvendinant savo tikslus. Sakoma, kad meilė nugali viską, tad šiuo atveju ji nugalės net jus pačius. Meilė sau nugalės ramybės neduodantį bailį jūsų viduje ir įkyrų nepasitikėjimo jausmą.

Tai toli gražu ne gandai ar paguoda – jūsų motyvatorius, asmuo į kurį lyginatės ir grožitės jo rezultatais, kažkada, lygiai taip, kaip ir jūs pats, vis ieškodavo įkvėpimo, kol galiausiai suprato, kad tik tada, kai nuoširdžiai pamils save, jis sugebės nuveikti didžius darbus

Ten kur meilė – ten pasitikėjimas. Kur meilė – ten drąsa. Po meilės kitam žmogui yra meilė sau. Ir deja, dauguma atvejų, mes apie tai pamirštame.
Kai iškyla klausimas dėl ko atrodote taip, o ne kitaip, kai tampate nepatenkintas priaugtais kilogramais ir pradedate savyje įžvelgti daugiau trūkumų nei privalumų – deja, net ir puikiausias asmeninis treneris nepadės pasiekti norimų rezultatų. Keitimasis turi prasidėti nuo požiūrio į save, meilės sau, rūpesčio dėl jūsų kūno. Tik tada išdrįsite kažką pradėti ir atrasite valios tai tęsti.

Dažnai laimingi, save mylintys žmonės, džiaugiasi savo išvaizda labiau, nes… ja labiau rūpinasi. Save mylint tampa itin svarbi mūsų sveikata. Meilė sau yra vieša paslaptis, kurią visi žinome, tik dažnai pamirštame.

Kaip pamilti save? Pradėkime nuo padėkos už tai kiek pasiekėme ar kokie esame. Padėkos savo kūnui už pagalbą gyvendinant tikslus ir galimybę gyventi. Padėkokime ir pasižadėkime rūpintis savo sveikata bei tikslingai prižiūrėti, maitinti ir treniruoti savo kūnus. Tam, kad suprastume, jog mūsų galimybėms ribų nėra. Pradėkime nuo nuoširdžios šypsenos savo atvaizdui veidrodyje, širdį užplūstančios padėkos ir laimės bei pasižadėjimo rūpintis savimi. Mylėdami save mes tampsime gražesni ne tik išore, bet ir vidumi. Mes tapsime kantrūs ir teisingai leisdami laiką galiausiai pasieksime tai, ko senai norėjome.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s