Bevielės, prakaitui atsparios ausinės sportuojantiems – „Aftershokz Bluez 2S“

Tam, kad sportas ar bėgimas būtų dar smagesni – reikia turėti geras ausines. Sportininkai dažnai ieško ausinių, kurios būtų bevielės, netrugdytų sportuojant, būtų lengvos, patogios ir atsparios prakaitui. Visai nesenai išbandžiau firmos „Aftershokz“ ausines Bluez 2S ir likau maloniai nustebinta, todėl noriu pasidalyti ausinių apžvalga.

„Aftershokz Bluez 2S“ ausinės:

1. Yra bevielės, netrugdo judėti.
2. Patogios. Jos nekrenta iš ausų, nes yra specialiai pritaikytos judėjimui ir dedasi virš ausies.
3. Saugios. Ausinės neuždengia ausies. Jos dedasi prie jos, todėl vienu metu galima girdėti ir muziką ir tai, kas vyksta aplink. Bėgiojant gatvėse, manau, jog tai yra itin naudinga.
4. Atsparios prakaitui. Sportuojant sporto salėje, be abejo, baisu, kad plušant nepribėgtų prakaito į ausines, tačiau gamintojai „Bluez 2S“ ausines sukūrė taip, kad į jas net ir patekus drėgmei, muzikos kokybė išliktų nepriekaištinga ir tai nepakenktų prietaisui. Tiesa, ausinės nėra 100 atsparios vandeniui, todėl plaukioti su jomis ar maudytis nepatartina.

Gamintojai teigia:

„AfterShokz“ ženklo galia slypi vienoje pagrindinių koncepcijų: būti atviriems. Taip, mes kalbame apie ausines. Kalbame apie Jūsų saugumą. Apie tikrą komfortą. Ir svarbiausia – ryšio palaikymą nuo muzikos iki Jūsų asmeninių momentų, be jokių kompromisų.“

Laidumo technologija + atviros ausies dizainas = Saugu ir patogu

„AfterShokz“ pristato patentuotą kaulų laidumo technologiją, iš pradžių kurtą karinėms specialioms operacijoms ir teisėsaugos veiksmų vykdymui Voxtech 2001, vėliau – mobiliam sportui (Bluetooth®). Dėka patentuotų garso technologijų ir visiškai atviros ausies dizaino, „AfterShokz“ ausinės pristato aukščiausios kokybės stereo garsą, garantuoja saugų ir komfortišką klausimąsi. Nuo savo veiklos pradžios 2011 metais, bendrovė įsipareigojo nuolat atsinaujinti ir pirmiausia atsižvelgti į susiklosčiusias situacijas. Sužinokite daugiau apie tai, kaip prekinis ženklas įkvepia vartotojus apsilankę www.aftershokz.com.

Apie Bluez 2

AfterShokz Bluez 2 yra Bluetooth palaikomas, kaulų laidumo technologiją turintis, atviros ausies dizaino ausinių komplektas. Bluez 2 garantuoja aukščiausią garso kokybę, yra ergonomiškai subalansuotos. Ausinės apsupa ausis ir turi keitiklius. Skirtingai nuo įprastų ausinių lizdų, kurie uždengia visą ausį, AfterShokz Bluez 2 naudoja ištobulintą, patentuotą kaulų laidumo technologiją, kuri paskirsto garsą per skruostikaulius tiesiai į vidinę ausį, išlaikant abejas ausis visiškai atviras. Tokiu būdu galite sportuoti ar leisti laiką atviroje erdvėje, nesibaiminant aplinkos veiksnių, tokių kaip automobiliai ir pan. Bluez 2 modelis yra geras pasirinkimas visiems, norintiems išlaikyti ekologinį sąmoningumą ir ilgalaikį komfortą, klausantis muzikos įprastu ar „Bluetooth“ būdu.

aftershokz

aftershokz

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s