Kokia sportininkė esi tu?

Sportuojančios draugijoje pripažins, kad bėgant krosą net ir su geriausia drauge, galima pajausti varžybinękonkurenciją. Bėgiojant ne rezultatui, o savo malonumui, dažnai vis tik nenorima nusileisti bėgimo kompanionui ir priešakyje išvysti tik jo pėdas. Sportuojant draugijoje natūraliai „įsijungia“ varžymosi režimas  ir taip galima pasiekti geresnių rezultatų.  Nors kai kurioms tai padeda save motyvuoti – konkuruojant nejaučiamas saikas ir galima šiek tiek persistengti. Pradedančioms sportą bei aktyvesnę fizinę veiklą pirmiausia reikia suprasti kokio tipo sportininkė esate jūs – vieniša vilkė, ar nuo bandos neatitrūkstanti ir draugija besimėgaujanti gazelė.

  1. Vieniša vilkė

Ta, kuriai nereikia kompanijos ir pritarimo. Ji atkakliai siekia savo tikslų viena bei geriausiai susikaupia, kai būna niekonetrukdoma. Jai nebaisu eiti į sporto salę vienai – ji kruopščiai išanalizuoja vietą ir greit joje apsipranta. Sportuodama mėgsta klausytis muzikos, pabūti su savimi, apmąstyti dienos darbus, ateities planus.  Sportas jai susikaupimo ir buvimo su savimi metas. Jai nereikia draugijos, nes ji puikiai sugeba pati save motyvuoti. Pamačiusi besišnekučiuojančias ir pašaliniais reikalais sporto klube užsiimančias merginas, ji tik gūžteli pečiais manydama, kad taip žmonės tik eikvoja savo laiką.

  1. Nuo bandos neatitrūkstanti gazelė

Sportas ir gera kompanija jai – du neatskiriami dalykai. Sužinojusi, kad jos draugė negalės atvykti į treniruotę, ši nuliūsta ir nusprendžia taip pat ją praleisti. Tik sportuodama kompanijoje ji jaučia motyvaciją ir užsivedimą. Žinant, kad šalia jos yra bičiulė, gazelė gali atsipalaiduoti ir drąsiau jaustis bet kurioje vietoje. Darant pertraukas tarp pratimų ji būtinai turi paplepėti tam, kad laikas neprailgtų. Ji tiki, kad sportuojant dviese  pasiekiama geresnių ir greitesnių rezultatų. Jos draugė, sporto metu, tampa jos konkurentė, todėl tik taip, motyvuodamos viena kitą, jos pasiekia geresnių rezultatų.

Nors sportuojant vienam būna ugdoma valia, o sportuojant draugijoje – motyvacija, pasirinkus bet kurį būdą, jūs  vienaip ar kitaip laimėsite. Svarbiausias dalykas yra nustoti save varžyti ir pasiryžti pradėti sportuoti, na, o pradėjus – neabejoti ir tai tęsti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s