Dietinės tabletės: mirtį nešantis svorio metimo būdas

,,Žmonės turi suprasti mus. Jie nežino kaip mes jaučiamės, kai nebegalime žiūrėti į save veidrodyje“, – sakė nuo liekinamųjų tablečių sukeltos reakcijos mirusi mergina, kuri neseniai savo Facebook paskyroje rašė ,, taip, tablečių šalutinis poveikis yra bjaurus, bet jūs pažiūrėkit į mano kūną“…
Gydytojai ir dietologai nejuokais susirūpino, kai paplitusi nauja liekninamųjų tablečių DNP rūšis nusinešė net keletą gyvybių. 21-erių Ellie net ir žinodama, kad jos patiriamas poveikis yra gero nežadantis, matydama akivaizdžiai tirpstančias kūno linijas, mergina net nebandė atsisakyti DNP.

Svorio metimas turi būti priimtinas tik tada, kai žmogaus kūno masės indeksas yra padidėjęs, ar gerokai viršijantis normalaus svorio skalę. Tai remiasi į sveikatos būklę, savęs priežiūrą bei savo kūno paisymą. Dažna mergina svorio metimą supranta savaip – taip, kaip jis matomas reklamose bei internete. Tada bereikalingai pasiduodama reklaminei įtakai, nes matant lieknus modelius žmogus susiformuoja sau įbruktą nuomonę – neigiamą nuomonę apie savo kūną. Kai reklama perteikia jūsų mintis taip, kad ką jūs matote ekrane yra išskirtinis grožis – jūs akimirksniu, net nepajausdami, tai pradedate lyginti su savimi pačiu.
Kažko atsisakyti reikia tik tada, kai tai jums nenaudinga, o svarbiausia – kenksminga. Šiuo atveju, mesti svorį reikia tik tada, jei nuo viršsvorio priklausytų jūsų fizinė būklė ir vidinė savijauta.
Kaip sveikai sudeginti riebalus?


Norint išvengti svorio metimo baimės ar būtinybės, pirmiausiai reikia neapsileisti. Treniruojantis 3 kartus į savaitę ir pasirinkus tinkamą mitybą, jums ateityje neturėtų tekti  susidurti su viršsvoriu. Na, o kai apie tai būna pagalvota kiek vėliau, blogiausia klaida, kurią padaro žmonės tam, jog atsikratytų keletos ar keliolikos kilogramų yra skuboti ir greitų rezultatų reikalaujantys sprendimai.

Liekninamų tablečių poveikis: degantis iš vidaus kūnas, padažnėjęs širdies plakimas, silpnumas, prakaitavimas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s