Obuolių sidro acto nauda žmogaus organizmui

Acto nauda žmogaus organizmui yra aptarinėjama nuo seno. Laikui bėgant, atrandama vis naujesnių būdų kaip jį galima panaudoti buityje, medicinoje ar gaminant. Yra įrodyta, kad actas puikiai naikina pleiskanas bei grybelį ir gali mums pasitarnauti norint puoselėti išorinį grožį. Na, o kaip actas mus veikia iš vidaus? Kaip jį vartoti ir kokia jo vartojimo nauda organizmui?

Obuolių sidro acto vartojimas

Obuolių sidro actą patariama gerti 3 kartus per dieną, du arbatinius šaukštelius acto sumaišius su 200ml vandens. Taip pat actą galite maišyti su šaukšteliu medaus. Nėra patartina gerti gryną actą, nes jo rūgštingumas  gali sudirginti skrandį. Ypatingai atsargiai jį vartoti reiktų tiems, kurie turi problemų su skrandžiu.  Actą gerkite ryte, ką tik atsikėlę, prieš pietus ir po pietų.

Acto nauda organizmui

Šaukštelis obuolių sidro acto turi tik 3 kalorijas, todėl jis yra beveik nekaloringas. Na, o pasitarnauti jis gali bene kiekvienam:

  1. Padeda turintiems problemų su virškinimu, gerina skrandžio bei žarnyno veiklą. Jei viduriuojate, actas sustabdys viduriavimą bei sunaikins žarnyne esančias bakterijas, mat jis yra puikus antibiotikas.  Geriant actą, galite sumažinti pilvo raižymą bei pūtimą.
  2. Actas gali sustabdyti žagsėjimą. Jo rūgštingumas sumažina gerklės sukeliamus spazmus.
  3. Sumažina arba panaikina gerklės skausmą. Pajutę negalavimą, pagargaliuokite ¼ stiklinės acto ir ¼ stiklinės šilto vandens gėrimu. Skalaukite gerklę kas valandą.
  4. Kasdienis obuolių sidro acto gėrimas padeda norint sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje.
  5. Actas padeda norintiems atsisakyti bereikalingų kilogramų. Vartojant jį gerėja žmogaus metabolizmas, malšinamas alkio jausmas ir stabdomas per didelis vandens susikaupimas organizme.
  6. Obuolių sidro actas suteikia daugiau energijos, todėl puikiai pasitarnaus, jei jį išgersite prieš treniruotę.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s