Kokosų vanduo – geriau už sportinius gėrimus

Pradedantieji sportuoti, norėdami greičiau pasiekti sportinių rezultatų, ne retai į savo mitybą įtraukia papildus arba gėrimus, kurie suteikia daugiau energijos bei aprūpina didesniu naudingųjų medžiagų kiekiu. Žinoma, visus vitaminus bei maisto medžiagas galima gauti ir iš natūralių produktų, tačiau vartojant papildus, įmanoma gauti didesnį ir greičiau pasisavinamą naudingųjų medžiagų kiekį. Nors sportuojant tam, kad neištiktų dehidratacija, siūloma išgerti daugiau vandens, dažnas pasirenka ir specialius sportinius gėrimus, iš kurių taip pat gaunama papildomos energijos. Šiuo atveju nereikia skubėti, nes norint daugiau vitaminų ir didesnės jėgos bei ištvermės, sportuojančiam tai gali suteikti paprasčiausias kokoso vanduo. Be abejo, toks pasirinkimas bus taip pat kur kas sveikesnis nei visi kiti sportiniai gėrimai. Kodėl verta gerti kokosų vandenį?

  1. Kokosų vanduo natūraliai sumažina apetitą, jus pasotina ir numalšina alkį. Jis turi nedaug kalorijų, todėl puikiai tiks ir norintiems mesti svorį.100ml = 20kcal.
  2. Geriant kokosų vandenį iš vidaus maitinama jūsų oda, nagai bei plaukai. Būtent dėl jo gydomųjų galių. kokoso ekstraktas yra dažnai įtraukiamas į kosmetinių bei higienos priemonių gamybą.
  3. Kokosų vanduo gelbsti padauginus alkoholio. Jis padeda toksinams greičiau pasišalinti iš organizmo ir stabilizuoja skrandžio veiklą.
  4. Sportuojant žmogaus kūnas pašalina skysčius, kuriuose taip pat yra ir naudingųjų mineralų. Tam, kad atstatyti balansą, geriant kokosų vandenį, jūs pasisavinate jums reikalingas medžiagas. Dietologai tikina, kad kokosų vanduo yra kur kas efektyvesnis nauda nei kiti sportiniai gėrimai.
  5. Kokosų vandenyje randami mums taip reikalingi kalcis, magnis, fosforas, kalis bei natris.

Kitą kartą norėdami pirkti gėrimą, suteikiantį daugiau vitaminų ir energijos sportuojant, net nedvejodami rinkitės kokosų vandenį.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s