Volelis stabdantis senėjimą, gydantis odos defektus ir bėrimus

Oda ir jos priežiūra yra labai svarbu tiek vyrams tiek moterims. Odos būklė ir bėrimai dažnai priklauso nuo mitybos pasirinkimo, tačiau maži randeliai ir strijos atsirasti gali nuo neišvengiamų priežąsčių – per greito augimo, odos išsitempimo, susižalojimų ar nusideginimų. Tam, kad tai netaptų kompleksu, žmonės imasi įvairiausių priemonių – brangiausios kosmetikos naudojimas, lazeriniai odos defektų panaikinimai, saulės vonios ar net gulimasis ant operacinio stalo.

Ar žinojote, kad strijas, randelius ir problematišką odą galime išsigydyti vos už keliolika svarų? „Derma roller“ adatėlėmis dengtas dermatologinis volelis po keletos mėnesių naudojimo, jus nudžiugins akivaizdžiu rezultatu.

Veido odai
Veidas yra žmogaus kūno dalis, į kurią kiekvienas atkreipia daugiausiai dėmesio, todėl pasirūpinti juo yra nepaprastai svarbu. Šiais laikais pasirenkant kosmetinę priemonę veido gydymui, galima dar labiau nukentėti – įvairūs kremai užkemša poras, susidaro pūlinukai, renkasi nešvarumai. Veido prausimas yra būtinas bent du kartus per dieną, tačiau odos švara ir paviršius vistiek susiduria su dulkėmis, garais, šalna ar saulės spinduliais. Tam, kad oda būtų švari ir lygi, nuo jos visada turi būti pašalinamos negyvosios ląstelės. Volelio pagalba jūs sudirginsite odą, taip pažadinami kraujo cirkuliaciją. Bus atgyvinama veido kraujotaka ir dermatologinių adatėlių pagalba, jūsų kūnas pradės gydyti veidą iš vidaus. Taip būna lyginami randeliai, po kiek laiko išnyksta brendimo spuogai ir sumažėja odos riebalingumas. Turintiems sausą odą – atvirkščiai – kūnas iš vidaus pakeis jums reikalingą odos būklę.

Strijoms, celiulitui ir randams naikinti

Interneto svetainių forumuose moterys dalinosi nuomonėmis apie šį dermatologinį vuolelį. Dauguma iš jų buvo nepaprastai patenkintos. Tai puikus, natūralus strijų, celiulito ir randų gydymo būdas. Ypatingai gimdžiusioms moterims. Net jei ir nėštumo metu ant jūsų odos nebuvo nei vienos blizgesnės vagelės, susileidus pilvui, moterys dažnai pastebi išryškėjusias strijas. Pasitelkus į pagalbą šį aparačiuką, tikima, kad keletos mėnesių bėgyje jūs vėl džiaugsitės lygiai gražia oda. Perkant reikia atsižvelgti į jūsų odos būklę. Jei strijos nelabai matomos – jums užteks 1-2mm ilgio adatėlių, na, o jei jos yra kiek gilesnės, patartina naudoti apie 3 mm adatėles. Lygiai taip pat su randais. Jei jūs turite nedidelį įdrėskimo ar nudeginimo randelį ant aiškiai matomos vietos (veido, rankos, kaklo), jums tereikės pasirinkti trumpesnes adatėles ir atlikti tą pačią procedūrą.

Kaip naudoti dermo volelį?

Voleliu ridinėti per problematiškas kūno vietas reikia bent 10 min per dieną. Po mėnesio galite tai naudoti kartą į savaitę iki kol pasieksite geriausius rezultatus. Norint dar geresnio ir greitesnio pasisekimo gydant jūsų odą – po vuolelio procedūros ištepkite sudirgintą vietą bio aliejumi (angl. Bio oil).  Oda volelį vedžiokite skirtingomis pusėmis. Neįrėžkite pernelyg giliai, nes gali atsirasti paraudimai, įbrėžimai.

Volelio kainos priklauso nuo kompanijos ir adatėlių ilgio. Ebay jo kainos svyruoja nuo 5 iki 30 svarų. Bio aliejuką galite nusipirkti didžiosiose kosmetikos parduotuvėse bei internete, paieškoje įvedę „Bio oil“.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s