Valgomoji soda: grožio puoselėjimui ir sveikatos sugrąžinimui

Sodos namuose turės kiekvienas maistą gaminti mėgstantis žmogus, tik ne dažnas kuris žino kokiais skirtingais būdais ją galima panaudoti. Tai produktas, kuris jums gali sutaupyti nemažai pinigų. 

Pagirioms malšinti

Soda puikiausiai pakeis mineralinį vandenį ir išgydys jūsų nuo alkoholio apnuodytą organizmą. Ji pašalins susikaupusias rūgštis iš jūsų kūno, taip leisdama virškinimui tęsti savo įprastinę veiklą. Į 1 litrą vandens ištirpinkite 5-6 gramus geriamosios sodos. Gerkite mažais gurkšneliais.

Dantims balinti

Dantų pastų gamintojai, o ypatingai tų, kurios balina dantis, į sudėtį įdeda ir sodos. Na, o galiausiai, kam pirkti, jei sodos, be jokių papildomų priemaišų jau turite namuose? Soda naikina apnašas ir natūraliai balina. Šaukštelį sodos išmaišykite su braškių ir citrinų sultimis bei užtepę ant pastos valykitės dantis. Braškės ir citrina taip pat valo nešvarumus ir natūraliai šviesina, todėl tai bus puikus „trys viename“ derinys. Nustebsite koks geras ir nebrangus bus šis dantų balinimo būdas.

Riebaluotiems plaukams

Sausi plaukų šampūnai dabar yra bene nepakeičiamas daiktas išvykus į keliones ar skubant. Tik tam nebūtinai reikia išleisti galybę pinigų. Paprasčiausiai panaudokite sodą. Užberkite jos ant delno, paskirstykite po abi rankas ir vėliau ištrinkite ja jūsų plaukų šaknis. Tolygiai išsklaidykite, kad nesimatytų baltų miltelių. Tai puikiai pagelbės reikiant išbėgti paskutinę minutę ir niekas net neįtars, kad jūs nespėjote išsiplauti galvos. Plaukai bus tokie pat purūs kaip ir po plovimo.

Veido šveitiklis

Soda be vargo nuvalys visas negyvąsias jūsų veido odos ląsteles. Ją tereikia sumaišyti su trupučiu vandens iki košelės tekstūros ir sukamaisiais judesiais tepti ant veido. Jei norite efektyvesnio šveitiklio, galit įberti šiek tiek kavos ar kokosų drožlių. Bus pašalinami nešvarumai, atkimštos odos poros.

Nagų šveitiklis

Pageltusius nagus gydys ne kas kitas, o soda. Dažnai jie pagelsta nuo rūkymo ar tam tikro darbo. Sumaišykite sodą su vandenilio peroksidu ir nušveiskite savo nagus. Apnašos ir gelsva spalva akivaizdžiai išnyks. Tai patartina daryti bent keletą kartų į mėnesį. Ypatingai moterims, kurios dažnai būna pamišusios dėl gražių nagų ir nagų lakų. Leiskite nagams atsipūsti, puoselėkite juos natūraliais produktais. Keletą dienų jų nelakuokite.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s