Stebuklus su plaukais darantys natūralūs produktai

Dažnai susidūrę su nepaklusniais ar problematiškais plaukais mes renkamės brangiausius šampūnus bei kitas kosmetines plaukų priemones. Pradėję tai naudoti nesusimąstome, kad chemikalai ir sudedamosios dalys gali būti kur kas pavojingesni mūsų plaukams ir jų gydomosios galios paprasčiausiai būna laikinos. Plaukai, kaip ir bet kuri kūno dalis, pratinami prie kosmetikos ar nenatūralių produktų praras savybę apsisaugoti patys. Kasdienis plovimas šampūnais ir skalavimas įvairiais kondicionieriais gali sukelti dar didesnę žalą. Leisdami pinigus ant brangiausių prekių mes pamirštame tai, ką gerai žino turbūt tik mūsų močiutės – gamtiniai, augaliniai produktai gali tapti puikiausias vaistas sausiems, riebaluotiems, besipučiantiems ar sunkiems plaukams. Kitą sykį išėję pasivaikščioti į gamtą, pasiimkite maišelį ir pasitaikius galimybei, nusiskinkite žalumynų, kurie taps geriausias ir nebepakeičiamas jūsų plaukų draugas.

Dilgėlės

Parduotuvių vitrinos dažnai būna apstatytos šampūnais su dilgėlėmis. Jų pagalba plaukams yra žinoma bene kiekvienai moteriai, tačiau tik šviežių dilgėlių nuoviras galės geriausiai padėti jūsų plaukams. Toks nuoviras padės sustiprinti jūsų plaukus ir tikima, išgydys juos nuo pleiskanų. Dilgėlės puikiai tinka tamsių plaukų savininkėms. Verdančiu vandeniu užpilkite dilgėles ir palikite jas pusvalandžiui, o vėliau šiuo nuoviru skalaukite išplautus plaukus.

Ramunėlės

Plaukų skalavimas ramunėlėmis labiau tinka blondinėms. Ramunėlių ekstraktas plaukus šviesina natūraliai, jų nepažeidžiant. Užvirus vandenį, užpilkite juo ramunėles ir palikite atvėsti. Po įprastų plaukų trenkimo procedūrų, išskalaukite juos šiuo nuoviru. Tai patartina kartoti 3-5 kartus per savaitę, o po plovimo yra geriausia pabūti bent pusvalandį ant saulės spindulių, nes jūsų plaukai pradės greičiau šviesėti.

Citrina

Rūgštis esanti citrusiniame vaisiuje padės norinčioms gyvybingesnių ir sausesnių plaukų. Be abejo, turinčioms itin  sausus plaukus citrinos naudoti nepatariame. Ją įtraukti į plaukų priežiūros ciklą reikia tik toms, kurios turi riebią galvos odą. Citrina taip pat natūraliai šviesins jūsų plaukus, jei pasidarysite užpilą su puse stiklinės šviežiai išspaustų sulčių ir sumaišysite tai su tiek pat virinto vandens. Kaip ir su ramunėlėmis, vėliau patartina išeiti į lauką, kad saulės spinduliai greičiau pabaigtų jūsų natūralią plaukų šviesinimo procedūrą.

Medus

Na, o šis gamtos stebuklas pasireiškia daugybe gydomųjų ir žmogui naudingų galių. Pradedant vaistais, baigiant kosmetine priemone. Blizgančius ir žėrinčius plaukus gausite tik medaus pagalba. Taip pat liaudies išmintis byloja ir apie tai, jog medus padeda plaukams greičiau augti. Ši natūrali priemonė padės jūsų plaukui atgauti spalvą, leis natūraliai blizgėti ir praturtins vitaminais. Medus purina plauką, todėl jis kuo puikiausiai tiks toms, kurios turi glotnius ir sunkius plaukus.  Gausiai aptepus plaukus medumi, palaikykite iki pusvalandžio ir vėliau viską nuplaukite.

Obuolių actas

Pagalbininkas nuo pleiskanų numeris 1. Įpylus keletą šaukštelių į vandens dubenį, juo  patartina retkarčiais praskalauti galvą. Plaukai sustiprės ir sumažės jums ramybės nedavusios pleiskanos.  Apskritai, norint akivaizdžiai atsikratyti pleiskanų ir turint nepažeistą galvos odą, patartina vatos gabalėlius gausiai suvilgyti obuolių actu ir šlapiai aptepti problematiškiausias galvos dalis prie pat šaknies ir palaikius 10-15min nuplauti drungnu vandeniu. Tokią procedūrą atlikus keletą kartų per savaitę, rezultatai bus greit pastebimi ir jums nebereikės rūpintis dėl brangių priemonių nuo pleiskanų.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s