Natūralūs produktai ir ekologiškos prekės yra gerokai brangesnis, tačiau vis paklausesniu tampantis gydymosi būdas. Didžioji dalis medicinos ir apskritai naudingųjų medžiagų yra gaunama tiesiai iš gamtos. Todėl visada yra patartina rinktis šimtaprocentinės kokybės, natūralų produktą, nei alternatyvią jo versiją. Citrinų skonio saldūs, vandenyje tirpstantys milteliai, niekada neprilygs šviežios citrinos ir medaus arbatai, jos gydomoms galioms.
Mokslininkai ir tyrėjai vis dažniau pataria žmonėms ilgesnį laiko tarpą praleisti gamtoje. Žinoma, gyvenant miesto centre išeiti pasivaikščioti į kiemą, dėl oro užterštumo ir didmiesčio smogo jūs nepasijausite geriau, todėl bent kartą į dvi savaites yra patartina išvykti į užmiestį, pabūti miške ar prie jūros. Amerikos tyrėjų duomenimis buvimas gamtoje padeda išvyti blogas mintis ir asmuo nebe užlaiko neigiamų emocijų.
Visi žinome, kad oras prie jūros yra visai kitoks – jodu ir sūriu jūros vandeniu persismelkęs vėjelis godžiai skverbiasi į jūsų plaučius ir jūs be mat pasijaučiate geriau. Lygiai taip, kaip esant miške, jūs užuodžiate šviežių eglės sakų ar pušų aromatą, žalią laukinės gamtos gaivą. Pušyno oras yra viena iš geriausių gydymo priemonių sergantiems kvėpavimo takų ligomis. Būti gryname ore yra svarbu ne tik naujagimiams, bet ir mums patiems, todėl net ir bijant parazitų, yra patartina įsigyti geras priemones nuo erkių bei uodų ir praleisti savaitgalį palapinėse ar nameliuose prie ežerų. Buvo taip pat ištirta, kad asmenys, praleidžiantys po 90 minučių miške kelis kartus per savaitę turi geresnę smegenų veiklą.
Stanfordo universiteto mokslininkas Gregory Bratman sakė: „ žmonėms bandant daugiau laiko praleisti didmiestyje, bus greičiau pastebimas žmogaus evoliucijos kitimas“. Mokslininkas pastebėjo, kad šiais laikais net 50 proc. žmonių renkasi miestą vietoje užmiesčio. Jis tiki, kad iki 2050-ųjų bus jau 70 procentų asmenų, kurie bus persikėlę gyventi į miestą, kas reikš mažėjantį žmogaus sasajį su gamta, grynu oru. Gregory tvirtina, kad užmiestyje gyvenantys žmonės yra kur kas laimingesni ir daug rečiau susiduria su protinėmis ligomis, nervuojasi ar yra linkę į depresiją.