Pigiausias „3 in 1“ pasirinkimas: vaistas nuo pleiskanų, prakaito ir gerklės skausmo

Sykį bendradarbei papasakojau apie mane kamuojančias pleiskanas ir riebią galvos odą. Paklausiau ar žino kokią nors priemonę, kuri man galėtų padėti.
– Yra vienas būdas, apie kurį bijo kalbėti kosmetikos kompanijos bei gamintojai. Tai yra paprasčiausias actas.

Iš kart pamačiau viziją, kaip žmonės eidami pro mane dviem pirštais dengiasi šnerves ir suraukę antakius klausia kodėl aš taip dvokiu. Dar pamaniau, kad teks iki negalėjimo drąskyti galvos odą, nes juk actas, tai rūgštis, o rūgštis tai griaužia. Turbūt pamačiusi mano nemaloniai susimąsčiusios veido mimikas, Kristina nusijuokė:

– Tu nesiraukyk, jei visi žinotų, kad actas gali taip padėti, tai visi šampūnų nuo pleiskanų gamintojai nori nenori paskelbtų bankrotą. Kvapas nėra siaubingas, o poveikis akivaizdus.

Jos receptas kovai nuo pleiskanų:

Vatos gumulėlį gausiai sušlapinti obuolių actu ir tapšnoti per problematiškiausias galvos odos vietas. Tada dar sušlapinti ir dar gausiai tempti. Leisti skysčiui veikti bent 15 minučių, o vėliau viską išskalauti ir nuplauti.

Tokį būdą pakartojus nuo 3-5 kartų per savaitę pirmą mėnesį, o vėliau vos kartą per mėnesį, pasak bendradarbės, galima išvis pamiršti apie tokį dalyką kaip pleiskanos.
– Ir šiaip…,- dalinosi patirtimi čekė,- obuolių actas tinka dar keliems dalykams:

  • Jei skauda gerklę lėtai sučiulpk šaukštą medaus sumaišytą su šaukštu acto. Produktų antibakterinės savybės gydys uždegimą
  • Jei kojos dažnai prakaituoja ir kankina nemalonus kvapas – valyk su actu
  • Jei turi riebią veido odą – valyk ją su actu.  Actas taip pat naikina ir mažas raukšleles

Ir tada įsiplieskė aistringa diskusija kodėl gi niekas apie actą nekalbam dažniau ir apie tai nepasakojama minioms su pleiskanomis nusietais pečiais, skaudančiomis gerklėmis, nemaloniai dvokiančiomis kojomis? Pinigai… Viskas remiasi į pinigus. Tai turbūt per pigus ir per veiksmingas produktas. Žmonės nustos investavę į maišus pinigų kainuojančias priemones, kurios dar toli gražu nėra tokios tinkamos ir natūraliai gelbstinčios. Kur matyta, kad paprasčiausias actas atstotų kramtomos gumos kvapo šampūną nuo pleiskanų ar gaivios mėtos aromatu atsiduodančius pėdų kremus…

Na ir galiausiai apdalinta liaudiškais patarimais, dalinuosi jais ir su jumis. Pabandykit, juk tai nieko nekainuoja ir kas be ko – tikrai veiksminga. Žinoma, jautresnės odos savininkai turėtų nepadauginti acto. Jį naudojant ant kūno, būtina lygiai atskiesti su virintu vandeniu.

Tai tiek, sveikuoliai, kartais tai, kad veiksmingiausia, dažnai būna mūsų pamiršta ar išvis nežinoma.

2 mintys apie “Pigiausias „3 in 1“ pasirinkimas: vaistas nuo pleiskanų, prakaito ir gerklės skausmo

    1. Aušra, tikra tiesa!
      Rašiau du straipsnius ir sumaišiau jų pavadinimus… Greit bus įkeltas ir antras, o šiam kartui taisau pavadinimą. Ačiū už pastebėjimą ir atsiprašau už suklaidinimą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s