Velykinės pagirios

Labas rytas, velykautojai,
Kaip jums po švenčių? Man pagirios. Siaubingos. Skauda galvą, naktį atsikėlus negalėjau užmigti…
Padauginau vakar… bet ne alkoholio. Torto ir šokoladinių kiaušinių. Ankščiau rašiau bloge apie tai, kaip mano bendradarbei būdavo ,, pagirios“ nuo cukraus. Kai suvalgius kažką saldaus, jos kūnui prasidėdavo tokia pati reakcija, kaip ir išgėrus alkoholio. Netikėjau, kad kažkada taip nutikt gali ir man.
Džiaugiausi savąja Velykine ,,cheat day“ ir tikrai negalvojau, kad šį rytą aš aimanuosiu nuo galvos skausmų. Galbūt per daug jau apžoriškai  aš valgiau tuos saldumynus. Ne joks galbūt. Per daug ir kaip apžora. Bet kokiu atveju, man reikia iškentėti šį negalavimą, kad vėliau galėčiau žmogiškai pasportuoti. Dar ir oras kaip užsakytas. Londone +19C.
Parke, vedžiojant šunį, mačiau kaip žmonės besimėgaudami oru smagiai sau sportuoja. Sąžinė man skaudžiai baksnoja į krūtinę. Nudelbiu akis ir kaltinu save, kam aš vakar valgiau tuos saldumynus… Šį rytą, kai pasipasakojau apie savo nakties negalavimus ir besitęsiantį galvos skausmą, tėtis juokdamasis pasiūlė suvalgyt bent pusę saldainio, kad geriau pasidarytų. Cha. Cha. Cha.
Žinoma jau naktį buvau beveik tikra, kad mano ligos simptomai yra panašūs į tuos, kuriuos kažkada pasakojo Shantelle, tai šį rytą sugalvojau apie tai pasigoogle‘inti. Internete rasta informacija tik patvirtino mano spėjimus.  Suvartojus per daug cukraus, kūną ištinka dehidratacija ir didelis kiekis vandens būna sustumiamas į smegenis, kas lemia jų patinimą ir sukeliamus skausmus. Na ir tikrai, kodėl aš tokia žiopla ir taip rizikavau, kai cukraus aš išvis nevartoju? Bus skaudi pamoka… Sukėliau savo vargšui organizmui tokį saldų šoką, už kurį man buvo atkeršyta su kaupu.
Na, o dabar, kai jaučiuosi kiek geriau, einu rengtis ir bėgsiu sportuoti į parką. Negana to vakarykščio nusidėjimo, dar vienos nuodėmės, puikaus oro neišnaudojimo sportui, aš sau leisti nedrįsiu. Ramiai apibėgsiu porą ratukų parke ir išnaudosiu parko erdvę savai treniruotei. Pritūpimai, šuoliukai ir visa kita, kas užkaitins raumenukus 🙂
Fui… daugiau jokio  alkoholio saldainių gyvenime…

Apibėgau tris ratis intervalu (~3.5km) ir atlikau pratimus rankom, kojom bei presui. Galvos skausmo kaip nebūta! Galbūt reikėjo tik gerai paprakaituot… Jau mano sąžinė nuplauta 😄
image

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s